www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гадовете пак затриха сайта XNETBG


Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гадовете пак затриха сайта XNETBG
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Вече няколко дни сайта http://www.xnetbg.com/ е хакван многократно. Оставените следи са на турски хакери. Абе от кога тези турци толкоз поумняха бе? Откога станаха по добри от българите?
От някъде подуочух, че турските хакери май били от ДПС. Или от шефовете на ДПС - не разбрах много добре каква е истината.
Ако е второто - значи службите от името на държавата затриват неудобен сайт. Сайт в който се осмелиха да напишат истината за новата грипна епидения, както и много неща за които може да се каже : би било смешно ако , не беше толкова тъжно.
И нашия сайт беше хакван, но от как смениха Иван Чобанов и някой неща се разсмърдяха не ни закачат вече. Дано е занапред така.
Мисля че www.xnetbg.com наистина заслужава да бъде подкрепен от нас по начин какъвто ни е по силите: да дадем гластност ТУК и във форумите дето ходим. А ако някой иска нека пише до медиите на съответните мейли.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ако някой от X-Net чете, нека да даде малко яснота.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Може да не е точно по темата но ми се набива един факт-на колите на кметове,депутати,важни клечки от дпс в номерата винаги присъстват две осмици...дали една до друга или не но ги има.88 е неонацисткото хайл хитлер...
това е неква мафия...
PM
Top
Horus
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 182
Дата на регистрация: 19-November 05



Ами яснота не може да се вкара. Факт е, че ние и вие сме най-хакваните сайтове. Преди няколко месеца беше в седмицата веднъж. Преди това - още повече. Преди 3 години затриха цялата база данни и се искаха 6000$, за да се купи името на стария сайт "starmen.org". Била го купила някаква американска компания за гуми - хехехе - айде няма нужда. След това се създаде xnetbg. Оттогава не са се спряли. Както казах имаше период по веднъж на седмица. Просто си знаехме и свикнахме с това. Последва някакво затишие и стигаме до това сега. 2 пъти в рамките на няколко дни. Турски хакери. Това е. Трябва да се разбере с кой материал точно станахме отново трън в задника на някого. За да наблегнем върху неговото разпространение - хихихи smil4334a43204b20.gif
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Horus @ Feb 2 2007, 12:42 AM)
Турски хакери. Това е.

Ами, турски?!?! Не вярвам.
То и правителството се пише за българско, ама не е - живеем в робство.
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Horus
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 182
Дата на регистрация: 19-November 05



Ами такова инфо ми дадоха. Дали е вярно, не мога да знам.
Имам сведения, че утре сайта и форума ще са ок. Да видим.
PMUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Отново ли ayyildiz.org ? Турците си вършеят, защото знаете кой е на власт. Иначе щеше да има ответни мерки. Може да сложите забрана на всички турски телекоми на ниво htaccess, те като закриляни не си правят труда да се крият. Друго евентуално, което може да помогне е да се инсталира защитен модул, в случай, че няма сложен такъв. За XOOPS има такъв модул, който пази от инжекции, F5-претоварване, DoS, прави логване и автоматично спира достъпа на злосторника или му налага бан. Потърсете, може да е от полза.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Horus
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 182
Дата на регистрация: 19-November 05



Благодаря, ще предам на точните хора smil4334ad1724132.gif
PMUsers Website
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Моят пък сайт - www.trueblackmetal.info - е спрян от няколко дни направо от домейн регистратора в САЩ!


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Днес го има сайта!
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Много се надявам да успеете да запазите цялата информация в сайта и форума - xnetbg ми стана един от най-интересните и ценни сайтове и ще бъде много жалко, ако го затрият!!!

Не разбирам от компютри и не мога да ви помогна в това отношение, но силно се надявам, че ще се справите с положението!!! Ако има с какво друго да се помогне казвайте!
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (meshter_at @ Feb 4 2007, 07:19 PM)
Днес го има сайта!

Да , но днес след обед отново го хакнаха. Става нещо, но...Елтимир май най-добре го казва в темата "Обвинявам". Щеше ми се да приема, че пишлемета се щуросват, обаче нещата май стават сериозни.
PMUsers Website
Top
antijew
Публикувано на: 30.9.2007, 20:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



От 2-3 дни има проблем със сайта на приятелите.Гледам,че asdfghjkl е тук.Ако може да даде яснота по въпроса.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Миро
Публикувано на: 30.9.2007, 23:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Сега всичко трябва да е ОК! Аз също не можех да влизам, но админът направи някакви корекции и сега е нормално.
PMUsers Website
Top
Дари
Публикувано на: 1.10.2007, 18:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Да и при мен сега всичко е наред и сайта се зарежда нормално. За промените според мен лично така е по-добре, защото преди докато си изберях раздела в който искам да вляза, свят ми се завиваше от въртележката. smil4334a580902ca.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020